Snelle camper met 2 vaste slaapplaatsen
Bürstner Burstner nexxo |
Wichmond, Gelderland, Nederland
Over de eigenaar
Verhuurder Wim
Superverhuurder
Reageert binnen 12 uur
Reageert op 75% van de berichten
Accepteert 68% van de aanvragen
Eigenschappen
- Lengte:
- 6.6 m
- Breedte:
- 2.45 m
- Hoogte:
- 3 m
- Bouwjaar:
- 2011
- Leeg gewicht:
- 2845 kg
- Max. gewicht camper:
- 3500 kg
- Inbegrepen km's/week:
- 1750 km
- Motor:
- ducato 130 mulitjet
- Brandstof:
- Diesel
- Transmissie:
- Handgeschakeld
- Rijbewijs:
- B
- Slaapplaatsen:
- 2
- Zitplaatsen:
- 4
- Gordels:
- 4
- Zitplaatsen tijdens het rijden:
- 4
Beschrijving
Deze Burstner Nexxo camper van 2011 is nog bijna in nieuwstaat. Zeer geschikt voor 2 personen maar heeft wel 4 zit- en slaapplaatsen als de dinette is omgebouwd. De camper heeft een 130 mulitjet motor en loopt zeer gemakkelijk en door zijn lengte van 6.60 meter ook goed wendbaar.
De beide voorstoelen kunnen draaien, de dinette tafel kan worden vergroot,
de douche is gescheiden van de grote toilet, er zit een grote koelkast en aparte diepvries in en 3 pits gastel. De camper heeft cruisecontrol en airco in de cabine. Complete inventaris wordt meegeleverd. Duidelijke uitleg van de camper tijdens kennismaking en ook handleiding op papier.
Voorzieningen
-
Toilet
-
Keukenblok
-
Douche
-
Warm water
-
Geschikt voor lange mensen -
Verwarming
-
Rondzit
-
Treinzit -
L-zit -
Dinette
-
2 Slaapplaatsen (Frans bed)
Huisregels
Wanneer de camper niet goed schoongemaakt terug wordt gebracht, worden er €50 in rekening gebracht
Toon meer Toon minderVerzekering
WA + All risk
Europa
Vervangend vervoer, Verblijfskosten bij reparatie, Schadeverzekering inzittenden, Vervoerskosten naar garage en vervangend verblijf en Pechhulp service
De borg voor dit kampeermiddel bedraagt €1.000. De borg wordt na de huurperiode aan je teruggestort.
14 Beoordelingen
Hij is comfortabel op de snelweg of kleine binnenwegen en stuurt erg gemakkelijk. Genoeg pit in de motor om even in te halen en ook de cruisecontrol is een fijne toevoeging.
Het vaste bed, de badkamer en de rest van het interieur waren netjes schoon. Al met al een prettige ervaring.